HAKKIMIZDA

K MEDYA GRUBU ve FAİZSİZFİNANS.NET HAKKINDA…

Görsel yayıncılık, dijital yayıncılık ve basılı yayıncılık… Objektif yayıncılığı ile medyanın üç önemli alanında faaliyet gösteren K Medya Grubu bünyesinde 4 önemli kuruluş var. 2002 yılında yayın hayatına başlayan HABER1.COM, internet haberciliğinde birçok “ilk”e imza attı. İlk video haber yayınını Haber1 gerçekleştirdi. Okuryazar köşesiyle Türkiye’de ilk blog yazılarını Haber1 başlattı. Haberlerin yorumlanmasına imkan tanıyan sistemi ilk önce Haber1 gerçekleştirdi. “En İyiler” adıyla Türkiye’nin en başarılı kurum ve kişilerini, internet ortamında okurlarının oylarıyla Türkiye’de ilk defa gerçekleştiren haber portalı da Haber1 oldu. Yani Haber1, Türkiye’de internet haberciliğinde “ilk”lerin öncüsü oldu.

Ekonomi/finans dergisi TURCOMONEY, K Medya Grubu bünyesinde 2011 yılında yayın hayatına başladı. Turcomoney, içeriği, tasarımı ve yazar kadrosuyla türkiye’nin en seçkin ekonomi dergilerinin başında geliyor. Türkiye’nin tek uluslararası ekonomi/finans dergisi konumunda olan Turcomoney, devleti ve iş dünyasını yönetenlere hitap ediyor. Turcomoney, dijital platformda yayın yapmasının yanısıra, Yaysat bayilerinde, D&R, Remzi Kitabevi, Kabalcı, N&T, Özdilek, Nezih gibi zincir mağazalarda okurlara ulaştırılıyor. Ayrıca dijimecmua sitesinde dünyanın her yerinde satın alınabiliyor, abone olunabiliyor.

EMLAKCUMHURİYETİ.COM, gayrimenkul sektörüne internet yayıncılığına yeni bir soluk getiren bir haber portalı. 205 yılı sonunda yayın hayatına başlayan Emlak Cumhuriyeti, çarpıcı haberleri, röportajları, analizleri ile öne çıkan bir yayın kuruluşu. Gayrimenkul sektörünün nabzını tutan Emlak Cumhuriyeti, objektif yayıncılığı ile tüm tarafları bir ptalformda biraraya getiriyor.

FAİZSİZFİNANS.NET sitesi ise, 20 Ocak 2016’da yayına başladı. Faizsiz bankacılık, faizsiz sigortacılık, faizsiz borsa faizsiz fonlar ve dünyadaki faizsiz finans gelişmeleriyle ilgili en kapsamlı site olan faizsizfinans.net, sektörün referans kaynağı olma iddiasını taşıyor.