Albaraka, girişimcilere iş kurduruyor

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka, iş kurmak isteyenler için birçok fırsat barındıran ‘Franchise Destek Paketi’ni müşterilerinin kullanımına sunuyor.

Türkiye’deki 30 yıllık geçmişiyle katılım bankacılığına yön veren Albaraka, iş kurmak isteyenlere yeni bir fırsat sunuyor. ‘Franchise Destek Paketi’yle Türkiye’de franchise sistemiyle çalışan yaklaşık 2 bin markayla işbirliği imkanı yakalayacak girişimciler, 48 ay vadeli leasing ve KFD avantajına ek olarak; 6 ay ödemesiz dönem imkanı, ücretsiz sabit POS ve uygun fiyatlarla mobil POS hizmetinden de yararlanabilecek.

Katılım bankacılığı prensiplerine uygun olarak sunulan fırsatlarla iş kurmak isteyenlere büyük fırsatlar sunan Albaraka, girişimcilerin iş dünyasına entegre olabilmesi için sunduğu fırsatlarla hem ekonomimize can suyu olmayı hem de yeni çalışma sahaları açarak çok daha fazla kişinin istihdam edilmesini hedefliyor.

Albaraka’nın ‘Franchise Destek Paketi’ nden faydalanan müşteriler internet üzerinden yapılan havale, EFT; şubeden havale, diğer bankalardan çek tahsili ve hesap işletim ücreti gibi başlıklarda sınırsız hizmet alabilecekleri ‘Süper Kobi Paketi’ne de 3 ay boyunca ücretsiz sahip olacaklar.

 

Habere Yorum Yapın