Albaraka Türk, engelli personel alacak

 Faizsiz finans sektörünün önde gelen kuruluşlarından Albaraka Türk, sosyal sorumluluk ve yasa gereği olarak engelli personel alacak. Banka, İzmir Adana, İstanbul ve Ankara Şubelerinde engelli personel istihdam edeceğine ilişkin bilgileri, internet sitelerinde yayınlamaya başladı. 

İŞE ALMA ŞARTLARI…
Albaraka Türk tam zamanlı olarak çalıştıracağı engelli personellerin Üniversite Mezunu olması gerekiyor. Söz konusu engelli personel alımı için başvuracak adayların MS Office uygulamalarına hakim, faizsiz bankacılık alanında çalışma yapmaya istekli, İletişim, Organizasyon ve planlama yetkinliklerinin gelişmiş, 30 yaşını aşmamış , İşkur’a kayıtlı olması gerekiyor.
BAŞVURULAR. NE ZAMAN YAPILACAK? 
Albaraka Türk Katılım A.Ş Engelli Personel Alımı ilanları 16 Mayıs 2016 tarihinden itibaren yayımlanmaya başladı ve herhangi bir son başvuru tarihi belirtilmedi. Engelli Personel alımı yapan kurum ve kuruluşlar hakkında detaylı bilgi almak ve duyurulardan anında haberdar olabilmek için kamupersoneli.net adresini takip etmeye devam edin.
BAŞVURULAR NEREDEN YAPILACAK?  
Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş  Engelli Personel alımı için başvurularınızı “http://www.yenibiris.com/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s/engelli-personel-genel-basvuru-is-ilani/686650” adresinden yapabilirsiniz.

Habere Yorum Yapın