Kuveyt Türk, 200 kişiyi işe alacak

Katılım Bankacılığı sektörünün öncüsü Kuveyt Türk, 2017 yılını yeni çalışanlarıyla karşılamaya hazırlanıyor.

Önümüzdeki yıl açacağı şubelerinde, Genel Müdürlükte ve Bilgi Teknolojileri birimlerinde 200 yeni çalışan istihdam etmek üzere başvuru almaya başlayan Banka, reel ekonomiyi destekleyerek Türkiye’nin büyümesine de katkı sağlamayı amaçlıyor.

Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, üniversitelerin İktisadi ve İdari Birimler veya Mühendislik ( İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği) bölümlerinden mezun kişilerin başvurularını kabul eden Kuveyt Türk, müşteri ve başarı odaklı çalışanlar ile 27 yıldır sürdürdüğü ‘müşteri memnuniyetini’ de artırarak devam ettirmeyi hedefliyor. Hali hazırda 5 bin 445 kişiye istihdam sağlayan Kuveyt Türk, ‘Bankada Kampüs’ projesi ile de 600 öğrenciye yarı zamanlı staj imkânı tanıyor.

Başvurular Kuveyt Türk’ün www.katilbize.com adresinden 14 Kasım 2016 tarihine kadar yapılabilecek.

Kuveyt Türk hakkında:

Kurulduğu 1989 yılından bu yana faizsiz bankacılık sisteminde, tasarruf sahiplerine ve iş adamlarına hizmet veren Kuveyt Türk, yurt içinde ve yurt dışında şubeleri ve muhabir bankaları ile yaygın bir ağa sahip.

Kuveyt Türk 2009 – 2015 yılları arasında yıllık ortalama yüzde 35’lik büyüme oranı ile aynı dönemde yüzde 18 büyüyen konvansiyonel bankacılık ortalamasının ve yüzde 31 büyüyen katılım bankacılığı ortalamasının üzerinde bir büyüme performansı sergiledi. Kuveyt Türk, 2016 Haziran sonu itibariyle Türkiye genelinde 380 şube ile faaliyet gösterirken yurtdışında da Bahreyn şube, Dubai’deki iştirak ve Almanya’daki iştiraki KT Bank AG ile çalışmalarını sürdürüyor.

Habere Yorum Yapın