Türkiye Finans, Bot Yarışları’nda 3. oldu

Türkiye Finans Kürek Takımı, kurumlar arasında düzenlenen en geniş katılımlı spor organizasyonlarından biri olan ‘Dragon Festivali Bot Yarışları’nda kategori bazında 3. oldu.

‘Dragon Festivali’, İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Türkiye Kano Federasyonu işbirliğinde ulusal ve uluslararası firmaların katılımıyla 28-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirildi. 108 takımın yarıştığı 2016 Dragon Fest’te Türkiye Finans kürek takımı, Fun Fun kategorisinde 3.lüğü elde ederek kupa almaya hak kazandı.

Marport ve Marphee Sigorta ile Fun&Fun Kategorisinde ilk 3 sıralamada yer alan kürek takımı, 17 kişilik ekibiyle yarışlarda mücadele verdi. 3 yıldır Dragon Fest’e katılan Türkiye Finans Kürek Takımı, son iki yıl üst üste ‘En İyi Takım Ruhu’ ödülünü almıştı.

Türkiye Finans Kürek Takımı, 4-5 Haziran 2016 tarihlerinde ise İzmir Dragon Festivali’ne katılacak. Mayıs ayı içerisinde 3 ödül alan ve Banka’nın en aktif kulüplerinden olan ve bugüne kadar çok sayıda derece alan Türkiye Finans Kürek Takımı önümüzdeki yıllarda uluslararası organizasyonlarda yer almayı planlıyor.

Habere Yorum Yapın