PIRELLİ’den Anadolu Sigorta poliçe sahiplerine özel kampanya

Pirelli, tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran kampanyalara imza atmaya devam ediyor. 29 Şubat 2016 tarihine kadar Pirelli’den otomobil, 4×4 veya hafif ticari araç lastiği alan tüm Anadolu Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası poliçe sahipleri yüzde 25 indirim kampanyasından faydalanıyor.

 

Sadece teknolojileriyle değil, gerçekleştirdiği kampanyalarla da tüketici dostu bir yaklaşım sergileyen Pirelli, Türkiye’nin öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta ile yeni bir kampanyaya imza atıyor. 29 Şubat 2016 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında tüm Anadolu Sigorta kasko ve trafik sigortası poliçe sahipleri kampanyaya katılan Pirelli Yetkili Satıcıları’nda otomobil, 4×4 veya hafif ticari araç lastiklerinde yüzde 25 indirim avantajından yararlanıyor.

 

Anadolu sigorta müşterilerinin indirimden yararlanabilmeleri için yürürlükte olan kasko veya trafik poliçelerinin kişisel ve araç bilgileri içeren sayfasının kopyası ile birlikte kampanyaya katılan Pirelli Yetkili Satıcılarına başvurmaları gerekmektedir.

 

Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye www.anadolusigorta.com.tr ve www.pirelli.com.tr adreslerinden ulaşılabilir

Habere Yorum Yapın