Albaraka’dan evlenecek gençlere destek

Katılım bankacılığında 30 yılı geride bırakan Albaraka, evlenecek çiftler için ‘Düğün Finansmanı’ ürününü hazırladı. Finansman kapsamında düğün organizasyonunda söz konusu olabilecek tüm masraflar 36 aya varan vadelerle karşılanabilecek.

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka, yeni ürünü ‘Düğün Finansmanı’nı müşterilerinin hizmetine sundu. Yeni evlenen çiftlere yönelik, düğün salonu ve ekipman kirasından, ikram masraflarına kadar tüm giderler için 36 aya varan vade seçenekleri sunan finansman paketi için gelir belgesi ve proforma fatura ile Albaraka şubelerine başvuru yapmak yeterli olacak.

Düğün organizasyonu finansmanı sağlayan yeni ürünle, evlenen çiftlere destek olmayı amaçladıklarını belirten Albaraka Türk Genel Müdür Yardımcısı Ayhan Keser, “Müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz ‘Düğün Finansmanı’ ile evlilik sürecindeki çiftlerimize ekipman, ikram, mekan gibi tüm masrafları kapsayan başlıklarda destek vereceğiz. Müşterilerimiz yeni ürünümüzle ilgili tüm detaylı bilgileri Albaraka internet sitesi şubelerimizden öğrenebilecek” diye konuştu.

Habere Yorum Yapın