Özyeğin’den büyüme hamlesi

Fiba Grubu’nun 30 yıllık finans ve finans dışı sektör tecrübesini, 20 senelik gayrimenkul bilgisi ile birleştiren Fiba Commercial Properties, İnegöl AVM’nin gelişim sürecini anlatan bir toplantı düzenledi.

Tanıtım etkinliğine FİBA Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin, LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Vahap Küçük, Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, MUDO’nun Kurucusu ve Onursal Başkanı Mustafa Taviloğlu, Torunlar GYO Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Aziz Torun ve JLL Ülke Başkanı Avi Alkaş katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Hüsnü Özyeğin, “Farklı yörelerde alışveriş merkezlerimiz bulunuyor. Adana’da yer alan alışveriş merkezimizi yapılan yenileme sonrasında çok güzel geliştirdik. İnegöl için keza çok güzel bir proje başlıyor. FİBA CP ekibi, Romanya’daki iki alışveriş merkezinin tepeden tırnağa renovasyonunu yaptı. O projeler de çok başarılı oldu. FİBA CP’nin yeniden doğuşunu gerçekleştiren bu ekibe çok teşekkür ediyoruz” dedi.

“FİBA CP’nin muhteşem yürüyüşünden çok mutluyuz” diyen Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı ise “Hüsnü Özyeğin, hem Fiba hem de Türkiye için çok faydalı ve ülkemizin gurur duyduğu işler yapıyor. Türkiye büyüyor, Fiba ondan daha fazla büyüyor” dedi.

FİBA CP toplamda; 900’ü aşkın marka ve mağazaya, 550 bin m2 kiralanabilir alan ile hizmet veriyor.

Habere Yorum Yapın