Sigorta Cini’de ona katıldı!

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, yaklaşık 100 yıllık deneyimi ve ürün çeşitliliğiyle sigorta alanının öncü kuruluşlarından AIG Sigorta’yı portföyüne ekledi.

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için geliştirdiği sigorta ürünleri ile tüm dağıtım kanallarında yenilikçi bir yaklaşım sunan AIG Sigorta’yı portföyüne dahil etti. AIG Sigorta, yaklaşık 100 yıllık deneyimi ve ürün çeşitliliği ile sigortacılık alanında öncü kuruluşlar arasında yer alıyor. Dünya genelinde 130’dan fazla ülkede 60.000’den fazla çalışanı ile 88 milyondan fazla müşteriye hizmet veren AIG, her iş gününde 120 milyon USD’ye yakın hasar ödemesi yapan, ticari ve bireysel alanda 500’ü aşkın ürün ve hizmet paketi ile çalışmalarına devam eden global bir firma olarak faaliyet gösteriyor.

AIG Sigorta; Kasko, Araç, Ferdi Kaza, Tehlikeli Hastalıklar, Seyahat sigortaları, Konut ile sorumluluk, çevre kirliliği mali sorumluluk, finansal, nakliyat, enerji, mühendislik ve ticari yangın sigortalarını içeren kurumsal sigortalar ve hasar hizmetleri ile müşterilerini güvence altına alıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Sigorta Cini CEO’su Pieter-Bas Vos; “Müşterilerimize ürün faydalarıyla ilgili şeffaf karşılaştırma ve profesyonel tavsiye hizmetlerimizle müşteri odaklı bir hizmet anlayışı sunuyoruz. Ailemize yeni katılan AIG Sigorta ile portföyümüzdeki diğer sigorta şirketleri gibi müşterilerimize daha fazla alternatif sunacağız” dedi ve anlaşmadan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Habere Yorum Yapın