Türkiye Finans, 3. kez ‘En İyi Katılım Bankası’ seçildi

Katılım Bankacılığı sektöründe ilklere imza atan Türkiye Finans uluslararası arenada aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. İslami finans piyasalarının önde gelen yayınlarından Islamic Finance News Dergisi’nin (IFN) 2015 ‘En İyi Bankalar Anketi’ sonuçlarına göre Türkiye Finans, ‘Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası’ seçildi. 2013 ve 2014 yıllarından sonra 2015 yılında da aynı ödüle layık görülen Banka, başarısını uluslararası arenada bir kere daha kanıtladı.

2007 yılından beri düzenlenen ve alanının en şeffaf ve rekabetçi uluslararası ödüllerinden biri olarak kabul edilen Islamic Finance News Dergisi Ödülleri’nde Türkiye Finans, 30 binden fazla katılımcının oyu ile Türkiye’nin ‘En İyi Katılım Bankası’ seçildi.

 

Katılım bankacılığındaki başarılı performanslarının uluslararası platformlarda kazandıkları ödüller ile takdir edilmesinden büyük onur duyduklarını dile getiren Türkiye Finans Genel Müdürü Osman Çelik “İtibarlı bir yayın olan Islamic Finance News Dergisi tarafından üçüncü kez Türkiye’nin en iyi katılım bankası seçildik. Bu ödülü; Katılım Bankacılığı prensiplerinden ödün vermeden en mükemmel ürün ve hizmeti sunma yolundaki çabalarımızın takdir edilmesi ve müşterilerimizin bize olan güvenlerinin bir yansıması olarak değerlendiriyoruz. Aldığımız bu ödüller, Türkiye Finans’ın uluslararası arenadaki başarısının göstergesi olması nedeniyle son derece büyük önem arz ediyor. Bankamızın elde ettiği her başarıda olduğu gibi bu ödül de, çalışanlarımızın özverili çalışmaları ve üstün gayretlerinin bir sonucudur” dedi.

 

IFN ödüllerini kazanan bankalar, dünyanın farklı ülkelerindeki İslami ve konvansiyonel bankacılık sektörü profesyonellerinin ve yatırımcıların iştirak ettiği oylama ile belirlendi.

1 Comment on Türkiye Finans, 3. kez ‘En İyi Katılım Bankası’ seçildi

Habere Yorum Yapın