Türkiye Finans, Findeks hizmet paketi satışına başladı

Bireylere ve kurumlara bankalardaki kredibilitesini takip etme ve iş ilişkisinde bulunacağı şahıs ve firmaların raporunu talep etme imkanı sağlayan Findeks paketleri, Türkiye Finans şubelerinde satılmaya başlandı. Banka müşterileri, bireysel ve ticari olmak üzere 2 ayrı paket halinde satılan bu hizmet platformu sayesinde, Türkiye’nin en büyük finansal veri ağı üzerinden risklerini doğru yönetme imkanına kavuşacak.

Katılım Bankacılığı’nın öncü ve yenilikçi kuruluşu Türkiye Finans, şubeleri aracılığı ile bireysel ve ticari bankacılık müşterilerine Findeks hizmet paketlerini sunuyor. Findeks paketleri, Banka müşterilerine kredi notu veya borçluluk durumuna ilişkin zengin rapor içeriğinin yanısıra kişiye ve kuruma özel finansal danışmanlık, güvenlik ve takip hizmeti de sağlıyor.

Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. (KKB) tarafından hayata geçirilen Findeks, bireylere ve reel sektöre yönelik tasarlanmış bir finansal hizmet platformu. Bireysel ve ticari olmak üzere 2 ayrı çeşidi olan bu paketler ile Banka müşterileri, kredi ödeme performanslarını güvenli ve rahat bir şekilde takip edebiliyor.

Türkiye Finans Bireysel Bankacılık ve Dağıtım Ağından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Sağlam, Findeks paketlerinin Banka şubelerinde satışına başlanması ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırdıklarını vurgulayarak, şunları söyledi:

“Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak ürün ve hizmet yelpazemizi genişletmeye devam ediyoruz. Bu paketler sayesinde, müşterilerimiz risklerini doğru yönetip finansal hayatlarını kontrol altında tutabilecek. Amacımız; müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutup finansal danışmanlık sağlama misyonumuzda derinleşerek yeni müşteri kazanımımıza katkı sağlamak. Hedef kitlemiz; kredi notunu veya bankalardaki borçluluk durumunu öğrenmek isteyenler, güvenliğe önem veren kimlik, iletişim ve finansal bilgilerinin internette dolaşıp dolaşmadığını merak edenler, araç kiralama şirketleri, emlakçılar, oto bayileri, ev sahipleri, beyaz eşya, telefon bayileri, piyasa ile açık hesap çalışan esnaf ve toptancılar, çekle satış yapan ticari ve kurumsal firmalar.”

Bireysel Paketler’de; Findeks kredi notu, Risk raporu, İzleme, Uyarı hizmetleri, Not danışmanlığı ve Takipçi hizmetlerini barındıran 4 paket bulunuyor.

Ticari müşterilere ise; Findeks Kredi Notu, Risk Raporu, Çek raporu ve Teminat Mektubu Durum Sorgulama paketleri sunuluyor.

Habere Yorum Yapın