Türkiye Finans’tan Uşak esnafına finansman desteği

Türkiye Finans, Uşak Ziraat Aletleri ve Nakil Vasıtaları Tamircileri Esnaf Odası ile 2 Şubat 2016 Salı günü bir işbirliği protokolu imzaladı. Banka, protokol kapsamında Oda üyelerine özel tahsis edeceği Faal Kart ile mal ve hizmet ihtiyaçlarını düşük maliyetler ile karşılamaları konusunda destek olacak.

Kuruluşundan beri Katılım Bankacılığı prensiplerinden ödün vermeden sektörel özel çözüm paketleri ile KOBİ’lere destek olan Türkiye Finans, ticaret ve sanayi odaları işbirliğine devam ediyor. 2 Şubat 2016 tarihinde Uşak Ziraat Aletleri ve Nakil Vasıtaları Tamircileri Esnaf Odası ile işbirliği protokolü imzalayan Banka, Oda üyelerine özel Faal Kart ile ihtiyaçları olan mal ve hizmet alımlarında avantajlı kar oranları sunacak.

Söz konusu protokole ilişkin imza töreni; Türkiye Finans Uşak Şube Müdürü Said Karta ve Uşak Ziraat Aletleri ve Nakil Vasıtaları Tamircileri Esnaf Odası Başkanı Nazmi Arıkan’ın katılımıyla Uşak’daki Oda merkezinde gerçekleştirildi. Protokol törenine ayrıca Türkiye Finans Ege Bölge Saha Yöneticisi Asil Çelik’de katıldı.

Bu işbirliği kapsamında, Oda üyelerine mal ve hizmet alımları için özel Faal kart tahsis edilecek. Buna göre, Uşak Ziraat Aletleri ve Nakil Vasıtaları Tamircileri Esnaf Odası üyeleri güncel fiyatlardan yüzde 0.5 düşük fiyat ile Faal Kart kullanabilecek. Oda’ya özel tanımlanacak Faal Kart Paketi’nde 3 ay ödemesiz dönemli Ödeme Planı seçeneği de yer alacak.

Uşak Ziraat Aletleri ve Nakil Vasıtaları Tamircileri Esnaf Odası üyelerine özel hazırlanan Avantaj Paketi’ne göre; protokol süresi içerisinde açılan yeni açılan katılım hesapları için +5 paylaşım puanı uygulanacak. Üyelerden ilk yıl için Hesap İşletim Ücreti masrafı tahsil edilmeyecek. Türkiye Finans İnternet Şubesi üzerinden yapılan EFT / havale işlemleri 6 ay boyunca ücretsiz olacak. Tahsilata verilen çeklerin hesaplarda asgari 10 gün kalması kaydı ile takas masrafı alınmayacak. İlk verilecek 10 yapraklı çek karnesi için sadece değerli kağıt bedeli, sonraki çek karneleri için yaprak başına 10 TL ve değerli kağıt bedeli alınacaktır. Protokol süresi içerisinde üyeler, ciro üst limiti 15 bin TL olmak şartıyla Banka’nın POS ürününü blokesiz yüzde 0.99 komisyon veya 30 gün blokeli çalışma şartları ile kullanabilecek.

Habere Yorum Yapın